
Decentralized Finance (DeFi) platform 1inch lanceerde met kerst zijn governance token (1INCH) op het Ethereum (ETH) netwerk. 1inch is een zogeheten decentralized exchange (DEX) aggregator, of verzamelaar, en hield onlangs een airdrop zoals Uniswap dat deed.
1/ Delighted to announce that 1INCH Token is LIVE! 🌟
Learn more about the governance/utility token and the token architecture: https://t.co/6POyBLHmKO
⬇️
— 1inch Network (@1inch) December 25, 2020
Tijdens de airdrop werden 90 miljoen 1INCH tokens verspreid en veel investeerders ontvingen gemiddeld 1.600 1INCH tokens die toen ongeveer $2,72 waard waren. Voor één persoon pakte het nog mooier uit. Volgens gegevens van Dune Analytics ontving hij of zij maar liefst 9.749.686 tokens die ongeveer $27.5 miljoen waard waren.
Voor een andere gebruiker pakte het helaas niet zo mooi uit. Deze Timo Harings dacht dat hij zo’n $1,8 miljoen aan tokens kon ontvangen door 500 Metamask wallets aan te maken. Echter moesten de wallets een transactie van minimaal $20 uitgevoerd hebben om in aanmerking te komen voor de airdrop, en al zijn wallets kwamen net te kort:
So my ~500 metamask wallets, that all did trades on 1inch in preparation after the Uni airdrop, didn’t receive any airdrop in the end cause it was $17 per trade, $3 below threshold. Would’ve totaled a 1.8 million dollar profit
But I won at Catan today with family, which is nice
— Timo (@haringsresearch) December 26, 2020
“Dus mijn 500 Metamask wallets, die allemaal op 1 inch traden ter voorbereiding na de Uni airdrop, kregen uiteindelijk geen airdrop, omdat het $17 per transactie was, $3 onder de drempel. In totaal zou het een winst van $1,8 miljoen dollar zijn geweest.”
Sinds de eerste kerst dag is de koers van de 1INCH token echter behoorlijke omlaag gecorrigeerd en staat op het moment van schrijven op $1,23. Dat is een daling van meer dan 50% vanaf de piek.